Vietnami mereannid | Kust osta Vietnami mereande?

Meie teenused
Ai hy mereandidest (aihyseafood.com) on Vietnamis saanud üks juhtivaid mereandide hankimise ja kvaliteedi kontrollimise organisatsioone. Meie ettevõte on tuntud kui mainekas ettevõte, kes pakub konkurentsivõimeliste hindadega laia valikut kvaliteetseid lisandväärtusega külmutatud, külmutatud mereande. Ja meie suhetes paljude pakendajatega kogu Vietnamis, mis vastavad rahvusvahelistele standarditele, sealhulgas HACCP, BRC, ISO, IFS jne, aga ka BAP-, ASC-sertifikaatidele. Meie kogenud meeskond on pühendunud usaldusväärse järelevalve ja saatmiseelsete kvaliteedikontrollide pakkumisele koos kohandatud ja põhjaliku tehasekontrolliga.

* Oleme pakkunud kvaliteedi ja mereandide hankimisteenust paljudele klientidele kogu maailmas.

* Meie teenus sisaldab 03 peamist valikut järgmiselt:

- Tehase tootmise järelevalve.
- Kvaliteedikontroll enne kohaletoimetamist.
- Suletud järelevalve.

Veebisait: www.aihyseafood.com
E-post: aihyseafood@gmail.com

Hind: 
1 €
Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
Eesti
Maakond / Linn: 
Tallinn
Ettevõtte nimi: 
Ai Hy Food co., ltd
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 4.5 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 
+372987622207
Muu kontakt info: 
aiquocst@gmail.com

Sarnased kuulutused

Kuulutused