Smile Cleaning

Püüame muuta professionaalsed puhastusteenused kõigile jõukohaseks. Meie meeskond koosneb ainult usaldusväärsetest töötajatest, kes teavad ja armastavad seda, mida nad teevad.

Ütlete töö aadressi, valite endale sobiva aja, maksate tellimuse eest. Võtame teiega eelnevalt ühendust, jõuame kohale õigel ajal, teeme oma töö kiiresti ja tõhusalt.

Suurepärane meeskond ja vastutustundlik lähenemisviis ettevõtlusele on see, mis võimaldab meil järgida puhastusstandardeid ja vastata täielikult klientide ootustele. Võtke meiega ühendust ja aitame teie korteri taskukohase hinnaga veelgi mugavamaks muuta.

Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
Eesti
Telefoninumber: 
+3725502860
Kontakt: 

Smile Cleaning

Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias. Soovitame tungivalt mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.

Sarnased kuulutused

Kuulutused