Uus Nordi 3. etapp HP76 76-võtmega kergekaalu klaveril/süntees/orel

Hämmastavalt kerge disaini ja kõigi vajalike helide abil on Nord 3. etapp HP76 silmapaistev jõudlusinstrument. See viienda põlvkonna lavasarja klaviatuur pakub auhinnatud Nord Lead A1 Synth Mootori (koos proovi taasesitusega), tuntud Nord C2D orelimootoriga, arenenud klaveriosa ja juurdepääs praktilistele efektidele-kõik, mida vajate tähe jõudluse jaoks igas seadistuses. Tegur Nordi 76-noodis, Hammer Action kaasaskantav klahvitud klahvis ja on selge, et Nord 3. etapp HP76 on maailmatasemel jõudlusklaviatuur. See 3. etapp HP76 on ideaalses töötingimustes ja suurepärases seisukorras !! Selle üksuse kontrollis professionaalne tehnik. originaalse kasti ja toitekaabliga, paberitööd ja jalapedaali Kontroll-/mahupedaali tuge on parandatud ja toetab nüüd järgmisi pedaale: Fatar, Yamaha FC7, Roland EV-7, Roland EV-5, Korg Exp2 ja Korg XVP10. Meie tooted on 100% autentsed. Kui teil on küsimusi, võtke minuga ühendust. Head pakkumist !!

Цена: 
3000 €
Регион, откуда предлагается товар или услуга: 
Эстония
Уезд / Город: 
Hiiu maakond
Уважаемый посетитель сайта Info Express!
Обращаем Ваше внимание на то, что у нас нет возможности проверить достоверность информации, публикуемой в каждом объявлении. Если вас заинтересовало объявление - просим проявлять осторожность и при необходимости проверять информацию об авторе в других источниках. Например, проверьте контактную информацию в Google или социальных сетях.
Мы не рекомендуем пересылать крупные суммы денег, если вы сталкиваетесь с продавцом в первый раз или не проверяли продавца по другим каналам. Если у Вас возникли проблемы с продавцом, сообщите пожалуйста нам на мэйл info[at]revelan.eu.
Рейтинг доверия: 2 из 4
Подробнее о рейтинге доверия

Номер телефона: 
+37291109187

Похожие объявления

Объявления