Saadaval oravaahvid, kaputsiin-ahvid, marmosets-ahvid

Oleme litsentseeritud kaputsiinide, oravate, ämblike ja marmosettide kasvatajad. Saadaval on ka rõngassabaga leemurid ja šimpansid. Kõik meie ahvid on taltsutatud, kodus kasvatatud, käsitsi toidetud, väga kuulekad ja seltskondlikud ning neile meeldib mängida inimeste ja teiste koduloomadega. Kõik meie ahvid on väga terved ja vaktsineeritud ning meil on nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Meie ahvid saavad väga hästi koduloomadena ja aretuse eesmärgil hakkama. Meil on kõik rahvusvaheliseks impordiks ja ekspordiks vajalikud dokumendid ja sertifikaadid
elusloodusest. huvitatud võtke meiega ühendust whatsappis: +4915210621266 lisateabe ja piltide saamiseks

kontaktmeil: erikaljiljana@gmail.com

Цена: 
400 €
Регион, откуда предлагается товар или услуга: 
Эстония
Уезд / Город: 
Tallinn
Название фирмы: 
tatjanaluiza04@gmail.com
Уважаемый посетитель сайта Info Express!
Обращаем Ваше внимание на то, что у нас нет возможности проверить достоверность информации, публикуемой в каждом объявлении. Если вас заинтересовало объявление - просим проявлять осторожность и при необходимости проверять информацию об авторе в других источниках. Например, проверьте контактную информацию в Google или социальных сетях.
Мы не рекомендуем пересылать крупные суммы денег, если вы сталкиваетесь с продавцом в первый раз или не проверяли продавца по другим каналам. Если у Вас возникли проблемы с продавцом, сообщите пожалуйста нам на мэйл info[at]revelan.eu.
Рейтинг доверия: 4.5 из 4
Подробнее о рейтинге доверия

Номер телефона: 
Другая контактная информация: 
tatjanaluiza04@gmail.com

Объявления