Nembutal Pentobarbitaalnaatrium müüakse ilma retseptita

Oleme usaldusväärne ja seaduslik Nembutali (pentobarbitaali) kommunaalettevõte, mis pakub Nembutalis meie aastate jooksul positiivset ärirekordit. Saadame Nembutali üle maailma ja meil on enamik kliente USA-st, Kanadast, Austraaliast, Lõuna-Aafrikast, Euroopast, Taist ja Lõuna-Koreast. Oleme jaganud oma ettevõtte kaheks asukohaks, et vastata klientide nõudmistele kogu maailmas ja lühendada tarneaega. Toome oma Nembutali Šveitsist ja Indiast otse allikast ning tegeleme klientidega ja tagame toote absoluutse puhtuse. Oleme nende aastate jooksul loonud suurepärase maine, pakkudes oma klientidele suurepärase kvaliteediga / puhtusega Nembutali, meeldivat ja professionaalset ostukogemust koos 100% diskreetse pakendi ja kohaletoimetamisega ning sõbralikku klienditeenindust. Meie klienditehingute üksikasju hoitakse meiega konfidentsiaalsena. Meie ladu on piiramatu ja suudab tarnida alates 50 grammist ja üle 1000 kg kuus. Müüme Nembutali vedelikuna (50 ml, 100 ml ja 250 ml pudelites), pulbrina (25 g +) ja 50 pillidega pillidena + kohaletoimetamine võtab ühest meie laost maksimaalselt 2-3 päeva, et saata igasse asukohta ja aadressi maailmas. on väga diskreetne ja pakend pakitakse pärast pakkimist hõbedasse või alumiiniumfooliumist käepidemega kottidesse, mis sobib ideaalselt reisimiseks ja peaks kauaks heas seisukorras püsima. Pakume ka kiiret tellimust ja 100% salajast kohaletoimetamist. Meil on oma nõuded ja tingimused, millest anname klientidele teada, kui nad meiega ühendust võtavad ja enne tellimuse täitmist. Lisateabe saamiseks võite meiega ühendust võtta e-posti teel
(potachemicals@gmail.com) või WhatsApp +237698229622

Hind: 
100 €
Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
Eesti
Maakond / Linn: 
Harjumaa
Ettevõtte nimi: 
potachemicals
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 3 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 

Kuulutused