saadaval dobermani kutsikad

Kõigil meie kutsikatel on tervisegarantii ja nad on suurepärase tervise juures, kui nad lahkuvad meie kodust, et saada osa teie perest. Neil on kõik vanusele vastavad vaktsineerimised ja nad on vabad sooleparasiitidest. Müüdavatele kutsikatele annan tervisegarantii.
Saadan kirjaliku müügiarve, milles on märgitud ostja ja müüja kohustused.
Kui kutsika ostja ei saa minult ostetud kutsikat endale jätta, võtan kutsika kõikidel tingimustel tagasi.
Kui mu kutsikad on püsivalt tuvastatud, registreerin nad AKC Reunite'i. Huvilised võtke meiega ühendust whatsappis: +4915510601842 lisateabe ja piltide saamiseks või võtke ühendust e-postiga: erikaljiljana@gmail.com

Hind: 
400 €
Osakond: 
Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
Eesti
Maakond / Linn: 
Hiiu maakond
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 2 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 

Sarnased kuulutused

Kuulutused