Saadaval oravaahvid, kaputsiin-ahvid, marmosets-ahvid

Oleme litsentseeritud kaputsiinide, oravate, ämblike ja marmosettide kasvatajad. Saadaval on ka rõngassabaga leemurid ja šimpansid. Kõik meie ahvid on taltsutatud, kodus kasvatatud, käsitsi toidetud, väga kuulekad ja seltskondlikud ning neile meeldib mängida inimeste ja teiste koduloomadega. Kõik meie ahvid on väga terved ja vaktsineeritud ning meil on nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Meie ahvid saavad väga hästi koduloomadena ja aretuse eesmärgil hakkama. Meil on kõik rahvusvaheliseks impordiks ja ekspordiks vajalikud dokumendid ja sertifikaadid
elusloodusest. huvitatud võtke meiega ühendust whatsappis: +4915210621266 lisateabe ja piltide saamiseks

kontaktmeil: erikaljiljana@gmail.com

Hind: 
400 €
Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
Eesti
Maakond / Linn: 
Tallinn
Ettevõtte nimi: 
tatjanaluiza04@gmail.com
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 4.5 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 
Muu kontakt info: 
tatjanaluiza04@gmail.com

Sarnased kuulutused

Kuulutused