headele peredele saadaval pomsky koerad.

headele peredele saadaval pomsky koerad.

nad on väga targad ja armastavad tähelepanu. Kutsikatel on 1-aastane geneetiline tervisegarantii, mille annab kasvataja.
Kutsikad ussitatakse, neid tehakse intervallide kaupa ja neil on igaveseks koduks lahkumiseks vanusele vastavad vaktsiinid, mis tagavad puhta tervise. Oleme Rahvusvahelise Pomsky Assotsiatsiooni liikmed ja tunneme uhkust oma aretuse üle.
Kutsikad on hästi sotsialiseerunud, kasvanud meie kodus, kus on palju armastust ja kiindumust, ning neile meeldib olla inimeste ja kasside läheduses.

võtke meiega ühendust aadressil: erikaljiljana@gmail.com

Hind: 
300 €
Osakond: 
Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
Eesti
Maakond / Linn: 
Tallinn
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 2 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 

Sarnased kuulutused

Kuulutused

Выберите интересующий раздел:
headele peredele saadaval pomsky koerad. Tallinn | Koerad | Kuulutused - Info Express

Viga

Veebilehel tekkis ootamatu viga. Palun proovi hiljem uuesti.