Müüa imekaunid Pitbull kutsikad

WWW.MARVELOUSPUPPIESHOME.COM Meil on ilusad kutsikad, kes on valmis uuteks kodudeks, bokser, saksa lambakoer, Pitbull, Bostoni terjer, Siberi husky, dogi, jne kutsikad, kellel on erakordne isiksus. Meie kutsikad on hästi kasvatatud nii meie laste kui ka teiste lemmikloomadega. Nad kõik on oma vaktsiinidega kursis ja kõigile antakse üheaastane kirjalik tervisegarantii koos nende sugupõlvega. Nad on vaid 9–12 nädalat vanad ja on valmis oma uute peredega kohtuma. Meil on nii mehi kui naisi ja nad lihtsalt küsivad nende eest väikest ümberasumistasu. Kui teil on selle kohta huvi, võtke meiega ühendust. Võtke meiega meie veebisaidi kaudu ühendust nimega, milline neist teile meeldib .... WWW.MARVELOUSPUPPIESHOME.COM

Hind: 
500 €
Osakond: 
Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
USA
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 2 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 
+1 (910) 236-2191
Muu kontakt info: 
Cassie Ryan

Sarnased kuulutused

Kuulutused