Oleme litsentseeritud paljude papagoidide ja eksootiliste lindude kasvatajad

Erinevate liikide papagoid ja nende viljakad munad müügiks

Oleme litsentseeritud paljude papagoidide ja eksootiliste lindude kasvatajad. Meil on igas vanuses papagoid ja me müüme enamasti imikuid ja nooremaid linde. Meil on araapagariidid, cockatood, jaanalinnud, Emu, cockatiels, caiques, Aafrika hall papagoid, Amazonase papagoid jne. Meie papagoid on käsitsi tõstatatud, taltsutatud, südamlik, arukas ja hästi sotsialiseeritud. Müüme ka ülalmainitud lindude viljakaid mune ning igas suuruses ja kujuga inkubaatorit. Kõik meie papagoi munad on 100% haudemunaga ja me teeme asenduse või raha tagastamise, kui muna ei kooru. Me edastame papagoid ja viljakad munad kogu dokumentide ja sertifikaatide kõrval.

Hind: 
25 €
Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
Eesti
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 1 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 
55688920
Muu kontakt info: 
vanessa

Sarnased kuulutused

Kuulutused