Hulgihind kõigi elektroonika vidinate jaoks kogu aeg

Pakume parimaid jaemüügivahendeid igat liiki mobiiltelefonidele ja kõikidele elektroonilistele vidinatele, mis on üldiselt 100% originaaltooted otse tootjalt ja tarnitud täieliku varustusega, mis on suletud kasti garantiiga ja arvega.

Mobiiltelefon, Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, OnePlus, Google Pixel, NOKIA, HUAWEI, CAT, HTC, Motorola, Lenovo, Xiaomi, Oppo, Realme, Meizu, Asus, ZTE, Alcatel, Microsoft, Vodafone, Energizer, Lava, Micromax, BLU, Maxwest, Wiko, Acer, Panasonic, YU, Verykool, Plum.

Meil on laos väikesed või kiireloomulised tellimused, saame kauba teile 24 tunni jooksul saata.

Te ei pea kvaliteedi pärast muretsema, pakume teile garantii ja asendame defektsed tooted.

Oleme tegutsenud viimase 25 aasta jooksul.

Pakume suurt toodet mitmesugustes uhkes elektroonikaseadmetes, nagu näiteks: Mobiiltelefonid, Lap Top, Ipad, TV, Kaamera, Mängukonsool, Muusikariistad, Arvuti, Kaamera, Külmkapp, MSI GeForce, Cisco lüliti, Antminer, Lapsevanker jne.

Kiire tarne kogu maailmas.

Kui olete huvitatud meie ostmisest, võtke meiega ühendust.

E: post: vtechelectronicseurop77@gmail.com

Hind: 
600 €
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 1 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 
7087661293
Muu kontakt info: 
Hon Kwong Andy Leung

Sarnased kuulutused

Kuulutused