Nugade seeria Marser:

Marser nugade loomisel kasutatakse ainult kõige tõestatumaid ja usaldusväärsemaid noamaterjale.
Marser mõõga põhiteras - see on 8Cr14MoV 7Cr17MoV (märgistuse leiate mõõga pealt) — kindlad ja järeleproovitud, vastavalt sarnase koostisega AUS-8 ja 440A, kuid veidi suurema süsinikusisaldusega. Koos kroomi, molübdeeni ja vanaadiumi lisamisega annab selliste teradega mõõkadele suurema vastupidavuse, kulumiskindluse ja antikorrosioonsed omadused.
Noa käepidemed on valmistatud klassikalistest materjalidest: tekstoliidid, G10, kummeeritud plastikust, alumiiniumist.

Nugade seeria Marser:
Städter („Linnakodanik")
Noad, mis on kohandatud kaasaegsetele miljonilinnadele: efektiivsed, kerged, funktsionaalsed, elegantsed. Seeria sisaldab igapäevaseks kandmiseks mõeldud kokkuklapitavaid nugasid (EDC).

Kämpfer („Võitleja”)
Need on taktikalised noad, mis on kasutamiseks valmis sekunditega, on mugavad peaaegu igasuguse haarde jaoks, universaalsed hulgaliste ülesannete jaoks.

Jäger („Jahipidaja”)
Selle noa otstarve on põhineb seeria nimetusele. See on mõeldud brutaalse ja keerulise töö jaoks, samas omanikule mugav ja turvaline.

Hind: 
14 €
Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
Eesti
Maakond / Linn: 
Tallinn
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 2 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 
Muu kontakt info: 
Tallin, Varvi 5

Sarnased kuulutused

Kuulutused