PNEUMAATILISE JA AIRSOFTI RELVA KODULEHT.

Pakume Teile võimalust külastada meie kodulehte www.minurelv.ee.
Siit võib soetada kõrgkvaliteetse pneumaatilise ja airsofti relva ning seadmeid soodsate hindadega. Siit on alati võimalik leida erinevat varustust (prille, kiivreid, kindaid ja palju muud).
Meie kodulehekülg www.minurelv.ee pakub teile maailma tuntud kaubamärkide relvi, nagu UMAREX, CROSMAN, GLETCHER, SWISS ARMS, GAMO ja paljud teised tootjad. Paljud nende kaubamärkide relvade näidised on tehtud kooskõlas erinevate ajalooliste epohhide originaalsete näidistega. Selline eksemplar saab tõeliseks kollektsionääri uhkuseks, sobib sportimise ja meelelahutusliku laskmise jaoks, samuti on seda hea kasutada lindude ja väikeloomade jahtimisel.
Veel üks asjaolu. Kõik meie kodulehel müüdavad eksemplarid ei ole relvad. Eesti seaduste järgi ei kuulu pneumaatiline relv kaliibriga 4,5 mm litsentsimisele, seepärast võib igaüks, kes on saanud 18-aastaseks soetada omale huvipakkuva eksemplari.
Meie koduleheküljel www.minurelv.ee võite leida teile huvipakkuvat informatsiooni. Te saate alati lisada kommentaari või tellida teid huvitavaid materjale. Meie meeskond reageerib võimalikult kiirelt.

Hind: 
40 €
Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
Eesti
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 2 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 
Muu kontakt info: 
Tallin, Varvi 5

Sarnased kuulutused

Kuulutused