Kalad praadimiseks, karjakasvatus tiikides, tuur

Tursk (vene pimedus / kerge, Siberi, sterleti, sterlet-albino, Bester) on tuurte perekonna kalade perekond. Kokku on umbes 20 tuurtiili. Tuuron võib kasvada märkimisväärse suurusega. Täiskasvanud inimese pikkus on 80-140 cm. See on pika elueaga kala. Sturgeon suudab teie tiiki ümber kujundada ja kaunistada. Ta on kõrge positsiooni hinne paremusjärjestuses ja on reservuaaride omanike hulgas väga populaarne. Sturgeon toidab looduslikku toitu - putukate vastsed, koorikloomad, zooplankton. Kala seda tüüpi saab kunstlikult lõpetada rinnaga - spetsialiseeritud toidab kiirendada rosta.Malki erinevaid kalaliike põhikasvukohtadesse tiigid: karpkala, valgeamuur, pakslaup, linask, tuur, angerjas, kuldne Orff, Orff sinine, dekoratiivne, karpkala, forell, säga, siig (seljava). Tasuta saatmine olenevalt kogusest. Määratlege vee küllastumise aste hapnikuga mahutis. Müüme kvaliteetseid Aller aqua kalasööke. Tasuta kohaletoimetamine kogu Lätis

Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
Leedu
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 1 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 
+37062771054
Muu kontakt info: 
Silvestr

Sarnased kuulutused

Kuulutused

Выберите интересующий раздел:
Kalad praadimiseks, karjakasvatus tiikides, tuur | Muu lemmikloomad | Kuulutused - Info Express

Viga

Veebilehel tekkis ootamatu viga. Palun proovi hiljem uuesti.