Töö Saksamaal, Leedus

Töö Saksamaal:
- meditsiinitöötajad (õde või vend): töö toimub hooldekodus. Palk 1200EUR koos tõusuga. Keele tundmine pole vajalik. Me aitame diplomi kinnitamisel. Euroopa Liidu passiga.
- Dr, honey. õde või med.brat: tööd tehakse haiglates. Otsite meditsiiniõde, kellel on teadmised operatsioonisaalist, operatsioonist, sünnitusabikutest, lasteaedadest, haiglates töötades ja teistes. Palk 2000EUR bruto. Saksa keele oskus on kohustuslik tasemel B1 koos lõpetamise diplomiga. Elu haiglas olevas korteris. Aidame diplomi kinnitamisel. Euroopa Liidu passiga või biomeetriliste andmetega. Biomeetrilise passiga avame Saksa tööviisa. Nõutavad dokumendid: pass, keeleoskuse diplom, CV.
- Töötajad restoranis: puhastades šokolaadi, koridore, tualetti, nõudepesumasinas. Majutus ja toitlustamine on tasuta. Palk: 800 eurot. Euroopa Liidu passiga.
- burger-restorani töötajad: kelner, koka, baarimees, koristajad. Majutus 85 eurot palgast. Palk: brutotunnid 9EUR. Saksa või inglise keele oskus vestlusavaldusel. Euroopa Liidu passiga.
- lihatöötlemisettevõttes pakendamise töötajad. Majutus on 100-150 eurot palgast. Palk: 9,80EUR brutotunnid. Keelteoskus ei ole vajalik. Euroopa Liidu passiga.
- juustutootmisettevõtte töötajad. Majutus 250 eurot palgast. Palk: bruto 10,00 EUR. Keele tundmine ei ole vajalik. Euroopa Liidu või ID-kaardi passiga.
- vaheseinte tehase töötajad, metallitoodete sorteerimine. Majutus 250 eurot palgast. Palk: 9.94Euro bruto. Keele tundmine ei ole vajalik. Euroopa Liidu või ID-kaardi passiga.
- sorteerimise, pakendamise pudelite ladudes olevad käsitöölised. Palk on 6,00 eurot tunnis, 9 tundi päevas. Majutus 200 eurot palgast. Biomeetrilise passiga Poola viisa D.
- Juhi kass. DHLi posti teel. Zar. tasu on 1400 eurot. Europassi või ID-kaardiga.
-Shofer c kass. CE. Palk on 1000 eurot. Majutus ja toitlustamine on tasuta. Euro passiga.
- puhastamine kauplustes ja supermarketites. Palk on 800 eurot. Majutus on tasuta. Toit on 5 eurot iga tööpäeva jooksul. Euroopa Liidu passiga.
-Me vajame tehast: keevitajad, paigaldaja, elektrik. Palk 10-13Euro bruto. Soovitav on kiirema tööhõive keele tundmine. Euroopa Liidu passiga.
- vajalik: elektrikud, kellel on kogemusi ja oskavad lugeda plaane, skeeme. Zarplata 10,50 eurot bruto. Keelteoskus ei ole vajalik. Euroopa Liidu passiga.
Töö Leedus: keevitajad on pulber või poolautomaatne, kood 135131313 MIG MAG. Palk - 7 eurot puhas tunnis. Keelteoskus ei ole vajalik. Euroopa Liidu passiga või biomeetriliste andmetega.
Helista numbrile +37369745478. See on vibe ja watsab.

Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
Muu riigid
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud.

Ei tohiks mingil juhul tasuda tööhõive või laenu saamiseks ettemaksu (või mis tahes vahendustasu ettemakse kujul).

Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 1 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 
69745478
Muu kontakt info: 
+37369745478

Sarnased kuulutused

Kuulutused