SUMABT-60 see tööstuslikult betoonitehas

SUMABT-60 see tööstuslikult betoonitehas, mis on ideaalne ehitusfirmad ja (või) ehitusmaterjalide tootmine ettevõtted, kes soovivad saada mitte ainult taimekaitsevahendi tõhususe, kuid ennekõike kõrge tase kvaliteet toodetud betoonist.
 
3 inertsete materjalide ladud. Iga punker 20m3 koos võimalusega suurendada mahtu, suurendades külgi. Doseerimissüsteem 1500 \ 300 kg, kaalumisandurid. Konveier toitmine inertseid materjale all paiknevad lao- ja on mõõtmetega pikkuse 11,000 mm ja laius 800 mm. Inertkaubanduse pakkumine, avades inertsete kaupluste pneumaatilised ahjud.
 
Vaheta süsteemi Inertsed materjalid tarnitakse ladustamiskohtadelt kuni 1900 liitri vahele.
 
Planetaarsegisti SICOMA1875 / 1250 liitrit.
Betooni segamise seadmete seade sisaldab planetaarsegisti ja vahelejätmist, mis asuvad spetsiaalsel tugiplaadil. Segisti on seatud raamile valmistatud metallist profiilidega, mis toetavad platvormi, mis kettakaitse ja trepid läbipääsu segisti.
 
Planetaarseadmega segaja juhitakse reduktori abil, mis on kohandatud töötama rasketes tootmistingimustes.
Segamissüsteem on valmistatud tärnina, millel on kolm pöörlevat laba (noad) ja üks välimine kaabits. Segistiku terad (noad) on valmistatud, samuti on segisti enda kandevõimega materjalist kattekiht. Samuti on võimalik valmistada kulumisvastast kummist labad.
 
Vesi sisestatakse segajasse mikseri väliste osadega pistikühenduste abil. Mikseri katsetamiseks on maja spetsiaalse kummist valmistatud uksed. Manuaalne hüdrauliline pump võimaldab avada ukse elektrikatkestuse korral.
 
Nõutavas vahekorras inertsest materjalist segistisse abil kallurkasti mis laadib neid aerosooli, ning seejärel abil mootorile reduktor, tünnis oleva metall kaabli mikseris. Mehhaanilised ja elektromehaanilised ohutusseadmed ei lase vahele jätta vahele, kui kaabel katkeb.

Hind: 
20000 €
Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
Muu riigid
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 1 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 
+375291818941
Muu kontakt info: 
+46 704442537

Sarnased kuulutused

Kuulutused