SUMABT-40 - a-fabritseeritud betoonitehas

SUMABT-40 - a-fabritseeritud betoonitehas, mis on ideaalne ehitusfirmad ja (või) ehitusmaterjalide tootmine ettevõtted, kes soovivad saada mitte ainult taimekaitsevahendi tõhususe, kuid ennekõike kõrge tase kvaliteet toodetud betoonist. See tehas toodab betooni mahuga 30-40 m3 tunnis. Ideaalne väikesteks ehitusprojektideks või ettevõtluse alustamiseks valmis betooni tootmisel.

SUMAB T-40 tehases on järgmised seadmed:
 
3 inertsetest materjalidest koosnevate seerianumbritega 15 m3 koos automaatselt avanevate klapidega. Klapide avamine on pneumaatiline.
Planetaarsegisti 750 - 500 liitrit tühja sööda külge paigaldatakse kohale 4 metallist toetusega. Automaatne mikseri vee puhastamine pärast sõtkumist. Mikseri kohal on tsemendi aku (rock) 300 liitrit vibraatoriga.
Konveieri sisselaskeava asub punkri all. Pikkus on 10 meetrit ja laius 800 mm. Inertsete Siemensi andurite doseerimine. Anduri koormus on 2000 kg. Inertse kiirus vähemalt 120 m3 tunnis
Õhukompressor 270 liitrit 4 KW.
Siemensi tehase töö automaatjuhtimissüsteem. Rohkem kui 300 betooni koostist. Tehase juhtimine konteineri kontorist, kus on paigaldatud juhtplokk ja arvuti koos printeriga.

Hind: 
20000 €
Piirkond, kust toodet või teenust pakutakse: 
Muu riigid
Austatud veebilehe Info Express külastaja!
Juhime teie tähelepanu, et meil pole võimalik reklaamides avaldatud teabe õigsust kontrollida. Kui kuulutus teile huvi pakub, olge palun ettevaatlik ja vajadusel kontrollige teavet autori kohta teistest allikatest, näiteks kontaktteavet Google'is või sotsiaalmeedias.
Soovitame mitte saata suuri rahasummasid müüjale, kellega te pole varem kokku puutunud või kui pole müüjat teistest allikakanalitest kontrollinud. Kui teil tekib müüjaga probleeme, palun teatage meile sellest kindlasti e-posti aadressil info[at]revelan.eu.
Usaldusmäära reiting: 1 / 4 -st
Üksikasjad usaldusmäära reitingust

Telefoninumber: 
+375291818941
Muu kontakt info: 
+46 704442537

Sarnased kuulutused

Kuulutused