Tribotehnilised koostised SUPROTEC - ATOMIUM

Tribotehniline koostis autole

Tõlkes Tribo tähendab "hõõrdumine". Tribotehnilised lisandid ATOMIUM toimivad mootori, käigukasti, mehhanismide ja sildade, konstantse nurkkiirusega šarniiride, laagrite ja auto muude metallosade hõõrdumiskohtades. Lisandid ATOMIUM puhastavad pinnad mustusest ja lakkidest ning moodustavad erilise metallstruktuuriga kaitsva kihi, mis kaitseb mootori detaile kulumise vastu ja hoiab kinni õlikihti, mis kompenseerib kaod hõõrdumisele. See võimaldab pikendada mootori eluiga kuni 2,5-3 korda, taastada kulunud osade efektiivsuse ning vähendada õli ja kütuse kulu. Tribotehniliste lisandite ATOMIUM kasutamine ei vaja mitte mingisuguseid täiendavaid teadmisi ja oskusi. Lihtsalt lisage ATOMIUM tavalisele määrdeainele ja kasutage autot nagu tavaliselt.
ATOMIUM ACTIVE
Tribotehniline lisand "ATOMIUM ACTIVE" loob vastupidava õli kinni hoidva metallilise kihi hõõrdumispindadel kõikides auto mootori süsteemides.
Kaitsekiht ATOMIUM tugevdab mootori võimsus, vähendab kütuse ja õli kulu, vähendab müra ja vibratsiooni taset.
Bensiinimootorite/Diiselmootorite/-vedelgaasimootorite jaoks
Ühildub suvaliste mootoriõli tüüpidega

LISANDID SÕIDUAUTODELE

ATOMIUM MGSB
Lisatakse transmissiooniõlile. Välja töötatud kasutamiseks käigukastides, sildades, suvalist tüüpi reduktorites ja iseblokeerivates diferentsiaalides (saab kasutada automaatkäigukastides ja roolivõimendites koos tavalise PSF või CHF baasil määrdega).

ATOMIUM AGSB
Lisatakse transmissioonõlisse. Tribotehniline lisand ATOMIUM AGSB on välja töötatud automaatsete käigukastide, suvalist tüüpi variaatorite ja mehaaniliste reduktorite jaoks koos transmissioonõli Dextron ATF ("punane õli") kasutamisega.

ATOMIUM HPFP
Добавляется в дизельное топливо. Триботехнический состав ATOMIUM HPFP разработан для топливного насоса высокого давления и аккумуляторной топливной системы, инжекторных поршней дизельного двигателя объёмом не менее 5л.

ATOMIUM HPS
Lisatakse diislikütusesse. Tribotehniline lisand ATOMIUM HPFP on välja töötatud kõrgsurve ühtse magistraaliga kütusesüsteemi kütusepumba ja diiselmootori sissepritse kolbide jaoks, mahuga mitte alla 5 liitri.

LISANDID VEOAUTODELE

ATOMIUM MAX 200
Tribotehniline lisand ATOMIUM MAX 200 on välja töötatud kasutamiseks bensiinimootorites, vedelgaasi mootorites ja diiselmootorites, silindri mahuga alates 8 liitrit (8000 cc). Soovitatakse kolmeetapilist töötlust: 1 purk / 200ml 40 liitri õli kohta.

ATOMIUM MAX MGSB
Tribotehniline lisaaine ATOMIUM MAX MGSB on välja töötatud kasutamiseks manuaalkäigukastides, veoautode tagasildades ja reduktorites.

ATOMIUM MAX HPFP
Tribotehniline lisaaine ATOMIUM MAX HPFP on välja töötatud ühtse magistraaliga kütusesüsteemi kõrgsurve kütusepumba ja diiselmootori sissepritse kolbide jaoks.

ATOMIUM MAX HYDRAULIC
Tribotehniline lisaaine ATOMIUM MAX HYDRAULIC on välja töötatud kasutamiseks hüdrauliliste aparaatide ja rasketehnika ajamite hüdraulilises süsteemis. Lisatakse hüdraulilisele vedelikule proportsioonis 4-6 ml 1 liitri õli või hüdraulilise vedeliku kohta.

Ostakohe!

MIAKRO ESTONIA OÜ, 12174645
Telefon: (+372) 5394 4138, (+372) 5551 2719 • Email: info@atomium.ee
Meie koduleht: http://www.atomium.ee • E-poe: http://www.atomium.ee/shop

Riik: 
Eesti
Hind: 
25 €
Telefoninumber: 
+372 5394 4138
Kontakt: 

Dmitry Nagornykh

Sarnased kuulutused

Kuulutused