Saadaval oravaahvid, kaputsiin-ahvid, marmosets-ahvid

Oleme litsentseeritud kaputsiinide, oravate, ämblike ja marmosettide kasvatajad. Saadaval on ka rõngassabaga leemurid ja šimpansid. Kõik meie ahvid on taltsutatud, kodus kasvatatud, käsitsi toidetud, väga kuulekad ja seltskondlikud ning neile meeldib mängida inimeste ja teiste koduloomadega. Kõik meie ahvid on väga terved ja vaktsineeritud ning meil on nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Meie ahvid saavad väga hästi koduloomadena ja aretuse eesmärgil hakkama. Meil on kõik rahvusvaheliseks impordiks ja ekspordiks vajalikud dokumendid ja sertifikaadid
elusloodusest. huvitatud võtke meiega ühendust whatsappis: +4915210621266 lisateabe ja piltide saamiseks

kontaktmeil: erikaljiljana@gmail.com

Price: 
400 €
Categories: 
The region from which the product or service is offered: 
Estonia
Estonian county: 
Tallinn
Company name: 
tatjanaluiza04@gmail.com
Dear Info Express visitor!
Please note that we are not able to verify the accuracy of the information contained in each ad. If you are interested in an ad, please treat it carefully and, if necessary, try other sources to determine if the author is credible. For example, check the contact information on Google or social media.
We discourage you from transferring large amounts of money if you deal with a seller for the first time or not have checked a seller by other source channels. If any issues arise between you and the seller, please email us at info[at]revelan.eu.
Total trust rating: 4.5 of 4
Show details about trust rating

Other contact info: 
tatjanaluiza04@gmail.com

Similar ads

Classified Ads